Wyszukiwarka nieruchomości
Oferty ostatnio przeglądane
Babiak Bełchatów Białogard Grabów Gubin (gm) Jastrzębie-Zdrój Kościelec Koło Krzymów Kłodawa Lwówek Śląski Olszówka Osiek Mały Wierzbinekmieszkanie na sprzedaż
Koło - mieszkanie na sprzedaż
290 000 zł


biuro@eurodomkolo.pl
kom: 668-478-555
Opis
Powierzchnia: 48 m²
Piętro: 4 (blok 4-piętrowy)
Układ pomieszczeń: 3 pokoje, kuchnia, łazienka z WC, korytarz
Dodatkowo: balkon, piwnica
Mieszkanie dwustronne, dobrze doświetlone, funkcjonalne – w jednym z pokoi znajduje się garderoba, która jest bardzo praktyczną częścią mieszkania. W korytarzu zabudowana szafa, która zapewnia dodatkową przestrzeń do przechowywania. Łazienka po remoncie, okna PCV, świeżo odmalowane ściany. Klatka schodowa również po odświeżeniu – zadbane otoczenie.
Lokalizacja:
Centrum miasta – w bezpośrednim sąsiedztwie Biedronka, żłobek, szkoły, piekarnie, banki, apteki. Świetna komunikacja i pełna infrastruktura.
Idealne do zamieszkania lub jako lokata kapitału.
Zapraszam do kontaktu i obejrzenia.
Szczegóły oferty
Symbol oferty | EUD-MS-483 |
Lokalizacja | Koło |
Rodzaj budynku | blok |
Pow. całkowita [m2] | 48.00 m² |
Piętro | 4p |
Ilość pokoi | 3 |
Cena | 290000 PLN |
Nieruchomość
Okna | PCV |
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.Pomieszczenia
Ilość pokoi | 3 |